Hakim-inspektor: İmanxan Sultani
AFFA nümayəndəsi: Seymur Səlimli
12. Əlirza Müştəbazadə, 33. Tərlan Quliyev (k), 42. Elnur Cəfərov , 14. Vüqar Həsənov, 10. Emin Zamanov, 9. İbrahim Əliyev, 6. Xəyal Tomarov, 80. Zahid Mərdanov, 17. İsmayıl Zülfüqarlı, 83. Nihad Quliyev, 23. Nahid Əliyev
Ehtiyat oyunçular: 13. Əli Həsənli, 95. Rəvan Kazımov, 21. Novruz Məmmədov, 88. Aqşin Paşayev, 70. Ruslan Hacıyev, 20. Elmir Tağıyev, 27. Pərviz Azadov, 18. Elvin İsmayılov, 11. Aqil Nəsibov, 22. Hüseyn Mürsəlov, 7. Ramin Nəsirli, 99. Amir Ebrahimzade
Baş məşqçi: Elgiz Kərəmli
1. Orxan Sadıqlı (k), 11. Kennet Kalunqa, 16. Fuad Bayramov, 20, Bahadur Həziyev, 22. Elçin Mustafayev, 10. Qabil Əlizadə, 7. Vüsal Əsgərov, 99. Cəlal Cəbrayılov, 15, Seymur Məmmədov, 32. Rəhim Cəfərli, 33. Əkbər Eyubov
Ehtiyat oyunçular: 36. Əmrah Məmmədli, 9. Amil Yunanov, 19. Nurlan Novruzov, 60. Elmin Bayramov, 70. Nicat Məmmədov, 81. Xəyal Muradov, 17. Taleh Fərmanov, 27. Elnur Mirzəyev, 77. Məhəmməd Səfərov, 34. Taleh Qarayev, 8. Abba Usman, 97. Şahmar Aşurov