TOP 10

Avroliqada 1-ci təsnifat mərhələsinin bütün cütləri

Dünya Futbolu
Tarix: 2019-06-18 18:35

Bu gün futbol üzrə Avropa Liqasında 1-ci təsnifat mərhələsinin püşkü atılıb. Sport24.az xəbər verir ki, püşkatmada Azərbaycan təmsilçiləri – “Neftçi” və “Səbail”in də ilk rəqibləri bilinib. “Neftçi”nin rəqibi Moldovanın “Speranta” klubu olub. “Səbail” isə Rumıniyanın “Universitatya Krayova” klubuna rəqib olub.
 

Avropa Liqasında 1-ci təsnifat mərhələsinin oyunları iyulun 11-də və 18-də keçiriləcək.


Püşkün nəticəsi ilə sizi də tanış edirik:

 

Avropa Liqası

1-ci təsnifat mərhələsi

 

Malmö (İsveç) - Ballimena (Şimali İrlandiya)/NSİ (Farer adaları)

Konnah Kuey (Uels) - Kilmarnok (Şotlandiya)

Breydablik (İslandiya) - Vaduts (Lixtenşteyn)

Brann (Norveç) - Şamrok Rovers (İrlandiya)

Vitebsk (Belarus) - KuPS Kuopio (Finlandiya)

Ordabası (Qazaxıstan) - Torpedo (Kutaisi, Gürcüstan)

Sent Culiya (Andorra)/Europa (Cəbəllütariq) - Legiya (Polşa)

Qzira Yunayted (Malta) - Hayduk (Xorvatiya)

Radniçki (Serbiya) - Flora (Estoniya)

ÇSKA (Sofiya, Bolqarıstan) - Titoqrad (Monteneqro)

Makkabi (Hayfa, İsrail) - Mura (Sloveniya)

Debretsen (Macarıstan) - Kukesi (Albaniya)

Jeness Eş (Lüksemburq) - Tobol (Kazaxıstan)

Styaua (Rumıniya) - Milsami (Moldova)

Çukariçki (Serbiya) - Banants (Ermənistan)

Kruzeyders (Şimali İrlandiya) – B36 Torshavn (Farer adaları)

İnter Turku (Finlandiya) - Bröndbü (Danimarka)

Priştina (Kosovo)/St Cosefs (Cəbəllütariq) - Reyncers (Şotlandiya)

Kork Siti (İrlandiya) – Proqres (Lüksemburq)/Kardiff Metropolitan Universiteti (Uels)

Molde (Norveç) - Reykyavik (İslandiya)

Levski (Sofiya, Bolqarıstan) - Rujomberok (Slovakiya)

Pandev Akademiyası (Makedoniya) - Jrinski (Bosniya və Herseqovina)

Zeta (Monteneqro) - Fehervar (Macarıstan)

Şaxtyor (Soliqorsk, Belarus) - Hibernians (Malta)

Neftçi (Azərbaycan) - Speranta (Moldova)

Olimpiya (Lyublyana, Sloveniya) - Riqa (Latviya)

Honved (Macarıstan) - Jalgiris (Litva)

Radnik (Bosniya və Herseqovina) - Spartak (Trnava, Slovakiya)

Fola Eş (Lüksemburq) - Çixura (Gürcüstan)

Alaşkert (Ermənistan) - Makedoniya (Skopye, Şimali Makedoniya)

Dinamo (Tiflis, Gürcüstan) - La Fiorita (San Marino)/Enqordani (Andorra)

Şiroki Briyeq (Bosniya və Herseqovina) – Kayrat (Qazaxıstan)

Kauno Jalgiris (Litva) - Apollon (Kipr)

Ventspils (Latviya) - Teuta (Albaniya)

Krakoviya (Polşa) - Dunayska Streda (Slovakiya)

Styarnan (İslandiya) - Levadiya (Estoniya)

Barri Taun (Uels)/Kliftonvill (Şimali İrlandiya) - Hauqesun (Norveç)

Riteryay (Litva) - Klaksvik (Farer adaları)/Tre Fiori (San Marino)

Dinamo (Minsk, Belarus) - Liepaya (Latviya)

Norçöpinq (İsveç) - Sent Patrik (İrlandiya)

Aberdin (Şotlandiya) - Rovaniemi (Finlandiya)

Domjale (Sloveniya) - Balzan (Malta)

Laçi (Albaniya) - Hapoel (Beer-Şeva, İsrail)

Buduçnost (Monteneqro) - Narva Trans (Estoniya)

Səbail (Azərbaycan) - Universitatya Krayova (Rumıniya)

Pünik (Ermənistan) - Şkupi (Makedoniya)

AEK (Kipr) – Petrokub (Moldova)

20 Oktyabr 2019
19 Oktyabr 2019
B.eÇ.aÇC.aCŞB