TOP 10

Avroliqada gecənin bütün nəticələri

Dünya Futbolu
Tarix: 2018-08-10 01:49

Futbol üzrə Avropa Liqasında 3-cü təsnifat mərhələsinin ilk oyunları keçirilib. Sport24.az xəbər verir ki, bu mərhələnin bir oyunu avqustun 7-də keçirilmişdi. Qalan bütün görüşlər isə bu gün baş tutub.

 

Xeyli sürpriz hesabın qeydə alındığı gecənin bütün nəticələrini təqdim edirik.

 

Bu mərhələnin cavab oyunları isə avqustun 16-da keçiriləcək.

 

Avropa Liqası

3-cü təsnifat mərhələsi, ilk oyunlar

7 avqust

 

Pünik (Ermənistan) - Makkabi (Təl-Əviv, İsrail) 0:0

 

9 avqust

 

Ufa (Rusiya) - Proqres (Lüksemburq) 2:1

 

Alaşkert (Ermənistan) - ÇFR Kluj (Rumıniya) 0:2

 

Spartak (Latviya) - Suduva (Litva) 0:1

 

Hapoel (Hayfa, İsrail) - Atalanta (İtaliya) 1:4

 

Leyptsiq (Almaniya) - Universitatya (Krayova, Rumıniya) 3:1

 

Apollon (Kipr) - Dinamo (Brest, Belarus) 4:0

 

Dinamo (Minsk, Belarus) - Zenit (Rusiya) 4:0

 

Şerif (Moldova) - Valyur (İslandiya) 1:0

 

Hapoel (Beer Şeva, İsrail) - APOEL (Kipr) 2:2

 

Ludoqorets (Bolqarıstan) - Jrinski (Bosniya və Herseqovina) 1:0

 

Mariupol (Ukrayna) - Bordo (Fransa) 1:3

 

Siqma (Çexiya) - Kayrat (Qazaxıstan) 2:0

 

Şturm (Avstriya) - AEK (Larnaka, Kipr) 0:2

 

Torpedo (Kutaisi, Gürcüstan) - Kukesi (Albaniya) 5:2

 

Trençin (Slovakiya) - Feyenoord (Hollandiya) 4:0

 

Yagelloniya (Polşa) - Gent (Belçika) 0:1

 

Nordsyelland (Danimarka) - Partizan (Serbiya) 1:2

 

ÇSKA (Sofiya, Bolqarıstan) - Kopenhagen (Danimarka) 1:2

 

Beşiktaş (Türkiyə) - LASK (Avstriya) 1:0

 

Genk (Belçika) - Lex (Polşa) 2:0

 

Başakşəhər (Türkiyə) - Bernli (İngiltərə) 0:0

 

Olimpiya (Sloveniya) - HJK (Finlandiya) 3:0

 

Olimpiakos (Yunanıstan) - Lütsern (İsveçrə) 4:0

 

Vitess (Hollandiya) - Bazel (İsveçrə) 0:1

 

Zarya (Ukrayna) - Braqa (Portuqaliya) 1:1

 

Kork Siti (İrlandiya) - Rusenborq (Norveç) 0:2

 

Spartak (Subotiça, Serbiya) - Bröndbü (Danimarka) 0:2

 

Hayduk (Xorvatiya) - Styaua (Rumıniya) 0:0

 

Hibernian (Şotlandiya) - Molde (Norveç) 0:0

 

Reyncers (Şotlandiya) - Maribor (Sloveniya) 3:1

 

Sarpsborq (İsveç) - Riyeka (Xorvatiya) 1:1

 

TNS (Uels) - Midtyulland (Danimarka) 0:2

 

Legiya (Polşa) - Düdelanj (Lüksemburq) 1:2

 

Slovan (Bratislava) - Rapid (Avstriya) 2:1

 

Sevilya (İspaniya) - Jalgiris (Latviya) 1:0

19 Noyabr 2018
18 Noyabr 2018
B.eÇ.aÇC.aCŞB